OTSING
 
 
 
NÕUANDJATE TEEMAD
 
INFOKATALOOG
 
FOORUMI TEEMAD
 
GALERII TEEMAD
 
GALLUP
 
Täna, 01.08
21..26 Vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kagu-Eestis võib kohati hoovihma sadada ja äikest olla. Puhub lõunatuul 2-8 m/s. Sooja on 21..27°C. Ida-Virumaal on metsades suur tuleoht!
Pühapäev, 01.08
12..17 Öösel: Vähese pilvisusega ja sajuta ilm. Kohati võib tekkida udu. Puhub edela-ja lõunatuul 3-9 m/s. Sooja on 12..17°C. Päeval: Täna on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kagu-Eestis sajab kohati hoovihma ja on äikest. Puhub lõunatuul 2-9 m/s, äikese ajal tuul on puhanguline. Sooja on 21..26°C. Ida-Virumaal püsib metsades suur tuleoht !
21..26
Esmaspäev, 02.08
12..18 Öösel: Vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub lõunakaare tuul 2-8 m/s. Sooja on 12..18°C. Päeval: Vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma ja võib äikest olla. Puhub lõunakaare tuul 2-8 m/s. Sooja on 22..28°C.
22..28
Teisipäev, 03.08
13..19 Öösel: Vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma. Puhub lõuna- ja kagutuul 1-7 m/s. Sooja on 13..19°C. Päeval: Pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, kohati on äikest. Puhub lõuna- ja kagutuul 1-7 m/s. Sooja on 20..25, Ida-Eestis kuni 27°C.
20..27
Päike
tõuseb: 05:02
loojub: 21:51
EMHI
Hoiatused
Ilm täna
Ilm merel ja Peipsil
Rannainfo

 

Nõuandjad

Avalehele
Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

kui logest enam ei sobi

lusy 25.11.2006 17:33
olen logeste kasutanud juba 7 aastat.aga nüüd millegipärast määrib verd tableti võtmis päevadel ka vahel,kas peaksin tablete vahetama ja millised sobiksid võtta peale logesti?
Kommentaarid: [1]
Dr.Reet Küüts 29.11.2006 22:37
Muidugi on soovitav tablette vahetada,aga selle soovituse võiksite saada oma naistearstilt,peale günekoloogilist kontrolli.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.

© 2005 - 2010 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster www: c m a
Tünnisaun Juuksur kodumasinad kasutatud kodumasinad suusareisid